SportsPlus

You are here

Status message

Finding your current location ...
E.g., 09/20/2020
Saturday, September 19, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Court #6 Madeira Tinsler 6GR W 25-16, 14-25, 16-14 Madeira Hambidge 6GR completed
10:15am Court #6 Deer Park Beach 6GR L 15-25, 16-25, 8-15 Sycamore Downing 6GR completed
11:15am Court #3 Sycamore Allen 3-4GR vs Sycamore Gleisinger 3-4GR scheduled
11:30am Court #6 Goshen Chun 6GR W 25-15, 25-21, 15-6 Mason Hartsock 6GR completed
12:30pm Court #3 Deer Park Richmond 5GR vs White Oak Kinross 5GR scheduled
12:45pm Court #2 Immaculate Conception Harrison 7-8GR L 21-25, 22-25, 6-15 White Oak Bratfish 7-8GR completed
12:45pm Court #6 Edgewood Davis 5-6GA L 5-25, 23-25, 10-15 Williamsburg Graves 5-6GB completed
02:00pm Court #2 Goshen Ritchie 5GR L 19-25, 14-25, 18-16 Sycamore Dershem 5GR completed
02:00pm Court #6 Sycamore Tilton 5-6GB L 20-25, 25-27, 15-3 Lebanon Coleman 5-6GB completed
Sunday, September 20, 2020
Game Time Gym Home Away Status
02:30pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR L 5-25, 15-25, 7-15 Mason Hall 3-4GR completed
02:45pm Court #6 Seven Hills Ridgeway 6GR L 14-25, 16-25, 5-15 Madeira Hambidge 6GR completed
04:00pm Court #4 Goshen Durbin 6GR L 13-25, 22-25, 5-15 Springdale Knapp 6GR completed
04:00pm Court #5 Sycamore Dershem 5GR W 20-25, 25-19, 15-10 White Oak Kinross 5GR completed
04:00pm Court #6 Deer Park Querry 3-4GR vs Sycamore Gleisinger 3-4GR scheduled
05:15pm Court #4 Goshen Burke 6GR W 22-25, 25-17, 15-9 Milford Ellison 6GR completed
05:15pm Court #5 Madeira Chu 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
05:15pm Court #6 Madeira Crowley 3-4GR W 25-21, 25-15, 15-5 MVCA DeBra 3-4GR completed
06:00pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs Indian Hill Cicchinelli 3-4GR scheduled
06:30pm Court #4 Sycamore Downing 6GR L 20-25, 22-25, 15-13 Wyoming Falhaber 6GR completed
06:30pm Court #5 Edgewood Reffitt 5-6GB L 5-25, 5-25, 8-15 Springboro Duncan 5-6GB completed
06:30pm Court #6 Indian Hill Larkin 3-4GR W 25-10, 25-9, 15-8 Indian Hill Schwartz 3-4GR completed
Friday, September 25, 2020
Game Time Gym Home Away Status
06:00pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR vs Norwood Stacy 3-4GR scheduled
07:15pm Court #2 Deer Park Querry 3-4GR vs Sycamore Allen 3-4GR scheduled
Saturday, September 26, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Court #2 Goshen Ritchie 5GR vs Milford Mandel 5GR scheduled
10:15am Court #2 Deer Park Richmond 5GR vs Sycamore Dershem 5GR scheduled
11:30am Court #2 Sycamore Tilton 5-6GB vs Edgewood Reffitt 5-6GB scheduled
11:30am Court #6 Goshen Chun 6GR vs Goshen Durbin 6GR scheduled
Sunday, September 27, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:30pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Mason Hall 3-4GR scheduled
01:30pm Court #3 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Wyoming Cordes 3-4GR scheduled
01:45pm Court #2 Indian Hill Larkin 3-4GR vs Indian Hill Cicchinelli 3-4GR scheduled
02:30pm Court #6 Seven Hills Patel 5GR vs White Oak Henschen 5GR scheduled
02:45pm Court #3 Madeira Crowley 3-4GR vs Norwood Stacy 3-4GR scheduled
03:00pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
03:45pm Court #5 Edgewood Davis 5-6GA vs Springboro Duncan 5-6GB scheduled
03:45pm Court #6 MVCA Irwin 6GR vs Seven Hills Ridgeway 6GR scheduled
04:00pm Court #4 Goshen Durbin 6GR vs Milford Thompson 6GR scheduled
04:15pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs MVCA Szabo 3-4GR scheduled
05:00pm Court #5 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Mason Hugenberg 5-6GB scheduled
05:00pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Madeira Hambidge 6GR scheduled
05:15pm Court #4 Deer Park Beach 6GR vs Springdale Knapp 6GR scheduled
06:15pm Court #5 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs Milford Geise 7-8GR scheduled
06:15pm Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
06:30pm Court #4 Sycamore Downing 6GR vs Goshen Chun 6GR scheduled
Friday, October 02, 2020
Game Time Gym Home Away Status
05:30pm Court #5 Madeira Chu 5GR vs Norwood Thompson 5GR scheduled
05:30pm Court #6 Deer Park Beach 6GR vs Milford Thompson 6GR scheduled
06:45pm Court #5 Deer Park Richmond 5GR vs Springdale Wells 5GR scheduled
06:45pm Court #6 Madeira Hambidge 6GR vs Indian Hill Ringer 6GR scheduled
08:00pm Court #5 Sycamore Dershem 5GR vs Milford Mandel 5GR scheduled
08:00pm Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Norwood Berling 6GR scheduled
08:15pm Court #2 Goshen Burke 6GR vs Wyoming Falhaber 6GR scheduled
08:15pm Court #3 Sycamore Downing 6GR vs Milford Ellison 6GR scheduled
Sunday, October 04, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:45pm Court #4 MVCA Szabo 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
12:45pm Court #5 Indian Hill Burroughs 5GR vs Madeira Chu 5GR scheduled
12:45pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
01:00pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs Indian Hill Schwartz 3-4GR scheduled
02:00pm Court #5 MVCA Huber 5GR vs Seven Hills Patel 5GR scheduled
02:00pm Court #6 MVCA Irwin 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
02:15pm Court #2 Madeira Crowley 3-4GR vs Mason Hall 3-4GR scheduled
03:15pm Court #5 Goshen Ritchie 5GR vs White Oak Warren 5GR scheduled
03:15pm Court #6 Goshen Chun 6GR vs Deer Park Beach 6GR scheduled
03:30pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Milford Hill 3-4GR scheduled
04:30pm Court #5 Sycamore Tilton 5-6GB vs Edgewood Davis 5-6GA scheduled
04:30pm Court #6 Goshen Burke 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
04:45pm Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Milford Laux 3-4GR scheduled
05:45pm Court #5 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs Milford Vandergriff 7-8GR scheduled
05:45pm Court #6 Indian Hill Ringer 6GR vs Seven Hills Ridgeway 6GR scheduled
06:00pm Court #2 Deer Park Querry 3-4GR vs Wyoming Cordes 3-4GR scheduled
Saturday, October 10, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Court #6 Deer Park Beach 6GR vs Goshen Burke 6GR scheduled
10:15am Court #6 Goshen Durbin 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
11:30am Court #3 Goshen Ritchie 5GR vs Deer Park Richmond 5GR scheduled
11:30am Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Immaculate Conception Harrison 6GR scheduled
12:15pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
12:45pm Court #3 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Batavia Devore 5-6GB scheduled
12:45pm Court #6 Sycamore Downing 6GR vs Mason Hartsock 6GR scheduled
01:30pm Court #2 Madeira Crowley 3-4GR vs Goshen Ohnmeis 3-4GR scheduled
02:00pm Court #3 Edgewood Davis 5-6GA vs Mason Hugenberg 5-6GB scheduled
02:00pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs Springdale Pruitt 7-8GR scheduled
Sunday, October 11, 2020
Game Time Gym Home Away Status
01:15pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
02:00pm Court #2 Indian Hill Ringer 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
02:30pm Court #6 Goshen Burke 6GR vs Sycamore Downing 6GR scheduled
03:15pm Court #2 Sycamore Tilton 5-6GB vs Springboro Duncan 5-6GB scheduled
03:45pm Court #6 Goshen Chun 6GR vs Springdale Knapp 6GR scheduled
05:00pm Court #6 Madeira Hambidge 6GR vs Indian Hill Phillips 6GR scheduled
Saturday, October 17, 2020
Game Time Gym Home Away Status
04:00pm Court #2 Seven Hills Bowman 3-4GR vs Madeira Crowley 3-4GR scheduled
04:00pm Court #4 Deer Park Richmond 5GR vs Milford Mandel 5GR scheduled
04:00pm Court #6 Deer Park Querry 3-4GR vs Milford Hill 3-4GR scheduled
05:15pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Mason Cox 3-4GR scheduled
05:15pm Court #4 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Norwood Berling 6GR scheduled
05:15pm Court #6 Sycamore Dershem 5GR vs White Oak Warren 5GR scheduled
06:30pm Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Lebanon Rehberg 3-4GR scheduled
06:30pm Court #4 Madeira Hambidge 6GR vs Madeira Tinsler 6GR scheduled
06:30pm Court #6 Madeira Chu 5GR vs Seven Hills Patel 5GR scheduled
Sunday, October 18, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs Seven Hills Bowman 3-4GR scheduled
12:00pm Court #3 Indian Hill Schwartz 3-4GR vs MVCA Szabo 3-4GR scheduled
12:00pm Court #6 Goshen Durbin 6GR vs Goshen Burke 6GR scheduled
01:15pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Norwood Stacy 3-4GR scheduled
01:15pm Court #3 Indian Hill Burroughs 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
01:15pm Court #6 Sycamore Dershem 5GR vs Goshen Ritchie 5GR scheduled
02:30pm Court #2 Madeira Crowley 3-4GR vs Indian Hill Larkin 3-4GR scheduled
02:30pm Court #3 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Lebanon Rehberg 5-6GB scheduled
02:30pm Court #6 Madeira Chu 5GR vs White Oak Henschen 5GR scheduled
03:45pm Court #2 Indian Hill Cicchinelli 3-4GR vs MVCA DeBra 3-4GR scheduled
03:45pm Court #3 Immaculate Conception Harrison 7-8GR vs White Oak Mohamad 7-8GR scheduled
03:45pm Court #6 Edgewood Davis 5-6GA vs Batavia Devore 5-6GB scheduled
Saturday, October 24, 2020
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Court #2 Deer Park Querry 3-4GR vs Milford Laux 3-4GR scheduled
09:00am Court #3 Sycamore Downing 6GR vs Goshen Durbin 6GR scheduled
09:00am Court #6 Deer Park Richmond 5GR vs Mason Bricking 5GR scheduled
10:15am Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Williamsburg LaGrange 3-4GR scheduled
10:15am Court #3 Goshen Chun 6GR vs Milford Ellison 6GR scheduled
10:15am Court #6 Goshen Ritchie 5GR vs Springdale Wells 5GR scheduled
11:30am Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Lebanon Burns 3-4GR scheduled
11:30am Court #3 Deer Park Beach 6GR vs Mason Stump 6GR scheduled
11:30am Court #6 Sycamore Tilton 5-6GB vs Mason Evans-Hubbard 5-6GA scheduled
12:45pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Mason Oppy 3-4GR scheduled
12:45pm Court #3 Madeira Hambidge 6GR vs Immaculate Conception Harrison 6GR scheduled
12:45pm Court #6 Edgewood Davis 5-6GA vs Lebanon Rehberg 5-6GB scheduled
02:00pm Court #2 MVCA Huber 5GR vs White Oak Henschen 5GR scheduled
02:00pm Court #3 Edgewood Reffitt 5-6GB vs Williamsburg McCarty 5-6GB scheduled
Sunday, October 25, 2020
Game Time Gym Home Away Status
12:00pm Court #2 Goshen Scherzinger 3-4GR vs Madeira Crowley 3-4GR scheduled
12:00pm Court #3 Seven Hills Patel 5GR vs MVCA Huber 5GR scheduled
12:00pm Court #6 Immaculate Conception Harrison 6GR vs Indian Hill Ringer 6GR scheduled
01:15pm Court #2 Goshen Ohnmeis 3-4GR vs New Richmond Noggle 3-4GR scheduled
01:15pm Court #3 Sycamore Dershem 5GR vs Deer Park Richmond 5GR scheduled
01:15pm Court #6 Madeira Hambidge 6GR vs MVCA Irwin 6GR scheduled
02:30pm Court #2 Sycamore Gleisinger 3-4GR vs Deer Park Querry 3-4GR scheduled
02:30pm Court #3 Madeira Chu 5GR vs Indian Hill Burroughs 5GR scheduled
02:30pm Court #6 Goshen Burke 6GR vs Goshen Chun 6GR scheduled
03:45pm Court #2 Sycamore Allen 3-4GR vs Lebanon Burns 3-4GR scheduled
03:45pm Court #3 MVCA DeBra 3-4GR vs Williamsburg Harmon 3-4GR scheduled
03:45pm Court #6 Madeira Tinsler 6GR vs Seven Hills Ridgeway 6GR scheduled
05:00pm Court #2 MVCA Szabo 3-4GR vs Batavia Kissee 3-4GR scheduled
05:00pm Court #6 Goshen Durbin 6GR vs Deer Park Beach 6GR scheduled